Facebook’ta ‘Yorumları Yanıtla’ dönemi başlıyor!

1364064360_facebook[1]

Facebook’ta ‘Yorumları Yanıtla’ devri başlıyor!

Facebook, bir müddettir beklenen yorumları cevaplama özelliğini hayata geçiriyor.

Çalışmalarına son süratle devam eden Facebook, bir özelliği daha kullanıcılarına takdim ediyor. Dev sosyal ağ bir müddettir beklenen yorumları cevaplama özelliğini hayata geçiriyor.
“Yorumları yanıtlama” özelliğini Facebook uzun zamandır kullanıcıların istiyordu. Şuanda ise bu özelliği kullanıcılarına sunmaya başladı. “Yanıtla” tuşu yardımıyla yapılan bir yoruma direkt cevap verebileceksiniz.

1364418719_facebook-front1796837b[1]

Bu özellik Facebook aracılığıyla aylardır deneniyordu ve konuşmalar içerisinde daha basit gezinmeyi sağlayacak olan özellik ile yapılan bir yoruma sonra cevap verseniz bile cevabınız direkt bu yorumun altındaki yerini alacak.

Şimdilik yalnızca 10 binden fazla takipçisi olan profiller kendiliğinden cevaplama özelliğine sahip olma şansına sahipler. 10 Temmuz 2013’e kadar marka sayfalarının tümü bu yeni özelliği kazanacaklar.


Yazılıma olan tutkusu için Trakya Üniversitesi - Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri öğrencisi, bölüm temsilcisi ve Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu okul temsilcisi olarak öğrenimini 2016'da tamamladı. Junior Java Developer olarak aktif iş hayatına devam etmektedir.

Yazıyı Paylaş

Related Articles

Yorum Yaz

© 2019 Onur Arslan. Tüm Hakları Saklıdır. · RSS Yazıları · RSS Yorumları