Facebook hesabınızı sigortalattırdınız mı?

facebook sigortala

Facebook hesabınızı sigortalattırdınız mı?

Hesaplarını garantiye almak için 8 bin kişi Facebook adresini sigortalattı.

Yeni bir uygulama ile 8 bin kişi Facebook adresini sigortalattı. Evet yanlış duymadınız! ”Hesabım tanımadığım kişilerin eline geçer, hatıralarım kaybolursa” sloganı ile başlatılan uygulama ile 8 bin kişiFacebook adresini fiyatsız olarak sigortalattı.

Bu uygulama ile Türkiye’de bir ilke imzaladıklarını söyleyen, uygulamayı gerçekleştiren şirketin Müessesesel İletişim Müdürü Arzu Tan, şöyle devam etti:

facebook

”Sosyal ağlar artık hemen herkesin günlük hayatının ayrılmaz bir parçası haline gelmiş vaziyette. Hayatımızın en özel anlarını bu ağlar aracılığı ile sevdiklerimizle paylaşıyoruz. Bu da hepimizde, hesabımızın tanımadığımız kişilerce ele geçirilmesi ve o güne kadar yapmış olduğumuz tüm paylaşımlarımızın başka bir deyişle hatıralarımızın kaybolması ihtimaline karşı bir korku yaratıyor. Bu nedenle şirket olarak, Facebook kullanıcılarına, hem hesaplarını teminat altına alabilecekleri hem de eğlenceyi yaşayabilecekleri bir uygulama geliştirdik. Uygulamamız, hesabın ele geçirilmesini engelleyemiyor ancak böyle bir vaziyetle karşı karşıya kalındığında kullanıcılara hatıralarına yine kavuşma olanağı sunuyor. Hedefimiz, Türkiye’deki 32 milyon kullanıcıyı şirketimizin Facebook Sigortası ile tanıştırarak hem eğlence hem de güven sunmak.”

 


Java Developer

Yazıyı Paylaş

Related Articles

Yorum Yaz

© 2021 Onur Arslan. Tüm Hakları Saklıdır. · RSS Yazıları · RSS Yorumları