Zinde Kal

Projenin Tanımı

Proje de 2 adet uygulama yer almaktadır. Windows Phone 8 Uygulamasında gıda ürünlerine ait barkodları okuyan ve kalori, karbonhidrat, protein ve yağ oranları kullanıcıya ürün olarak, günlük olarak ve haftalık olarak gösteren programdır. Masaüstü uygulamasında ise okunan barkodlara ait kullanıcı kayıtlarını veri tabanına kaydeden, ürünlere ait indirimleri, yeni ürünleri kayıt altına almayı sağlamaktadır. Ayrıca kasiyer performansları ve ürünlerin satışı ile ilgili raporlara da ulaşılabilmektedir. Ayrıca kullanıcıların marketten alınan ürünlerde en çok hangi besin değerlerine sahip ürünler girdiğine ulaşabilecektir.

Projenin İlerleyişi

                Kullanıcı girişini yaptıktan sonra program karşımıza gelmektedir.

zinde kal ürün ekleme

Durum çubuğunda kasiyerin adı soyadı ve mola sayısı ve toplam mola süresi bulunmaktadır. Orta kısımda müşterinin aldığı ürünler sağ tarafında kasiyer performansları ve indirimleri ürünlerin günlük satış oranları ve en sağda ise kampanyalı ürün tanımlama vardır. Üst kısımda ise barkod bilgileri girilen ürünün miktarını, adını, nakit ödeme, önce ki satışlar de para üstünü ve kur çevirileri yapılmaktadır.

zinde kal önceki satış

Ayarlar menüsü altından Şifre işlemleri ve diğer kullanıcı ayarları yapılabilir. Diğer menülerde ise kullanıcının molaya işlemleri, sipariş işlemleri ve performans işlemleri ile ilgili düğmeler bulunmaktadır.

 zinde kal kullanıcı işlemleri


Java Developer

Yazıyı Paylaş

Related Articles

Yorum Yaz

© 2021 Onur Arslan. Tüm Hakları Saklıdır. · RSS Yazıları · RSS Yorumları