Microsoft’un sahibinin çirkin yüzü!

bill[1>

Microsoft’un sahibinin çirkin yüzü!

Microsoft’un kurucusu Bill Gates hakkındaki iddialar yenilir yutulur değil!

Dev teknoloji şirketi Microsoft’un sahibi Bill Gates’in yaptığı şeyler akıl almaz! Bill Gates’in Afrika’ya sattığı ve Bill&Melinda Gates Vakfının yaptığı aşılar Afrikalı çocukları felç ediyor. Afrika’da bir köyde 50 çocuk bu aşılardan felç oldu. Medyada çıkan haberlere sinirlenen Bill Gates haberlerin önüne geçebilmek için medya kuruluşlarına destekçi olmaya başladı.

Bill Gates aşı işine 10 sene önce girdi ve asıl hedefi Asya ve Afrikalı çocuklar oldu. Gates’in sözde emeli, “kötü sıhhat hizmetlerinin ve temiz suyun yetersizliği hasebiyle menenjit ve sıtma gibi hastalıkların sık görüldüğü Afrika’yı savunmak.” Ancak aşılamada ortaya çıkan sonuçlar Gates’i tekzip ederken, bugüne kadar binlerce çocuğun felç olduğu dile getiriliyor.

1363259677_bill-gates-asi[1>

Bir hayli çocuğun can verdiği Çad hükümetinin de, MenAfriVac aşısının satışını ve dağıtımını durdurmak yerine, mağdur ebeveynlerin susmaları için onlara para önerininde bulunduğu ileri sürülüyor.

Ancak bir takım kuruluşlar Gates’in kirli işlerini ortaya çıkarmaya devam ederken; Gates’in, David Rockefeller, Ted Turner, Michael Bloomberg, George Soros gibi “Siyonist kodamanlar” ile bir araya gelip dünyanın nüfus problemini(!) çözmeye çalıştığı kaydediliyor. Bu noktada, The Telegraph gazetesine verdiği röportajda Bill Gates’in “Benim artık paraya ihtiyacım yok, ben Yaradan’nın işini yapıyorum!” demesi manalı bulunuyor.

 


Java Developer

Yazıyı Paylaş

Related Articles

Yorum Yaz

© 2020 Onur Arslan. Tüm Hakları Saklıdır. · RSS Yazıları · RSS Yorumları