Microsoft, bu Windows 8 uygulamalarını seçti!

2013041819424320172[1>

Microsoft, bu Windows 8 uygulamalarını seçti!

Microsoft’un Windows 8 için tertip ettiği yarışmada ortaya çıkan fikirler herkesi büyüledi!

Microsoft, Ocak ayında yazılım geliştiricilerine kaliteliWindows 8 uygulamları geliştirmede yardım edeceği bir müsabaka başlatmıştı. Geliştiriciler, önerilerini video ile Microsoft’a gönderdikten sonra şirket, bu önerilerden en iyilerini gerçeğe dönüştürme ile ilgili yardımcı oldu.

Windows Startup Challenge yarışmasının en büyük ödülü ise uygulamanın bu hafta yapılan DEMO Mobile konferansında gösterilmesiydi. Bu uygulamalara vurgu yapan Microsoft’un resmi blog’unda tanıtılan uygulamalardan bir tanesi olan Touchmail, dokunmatik ekranlara özelgeliştirilmiş bir e-posta uygulaması ve Seattle merkezli Vinci’s Garage tarafından geliştirilmiş.

DEMO Mobile’da gösterilen diğer bir uygulama olan KinectHealth ise fitness konulu, kullanıcıların kilo vermesine yardımcı olan bir uygulama. Başarılı uygulamalardan bir ötekisi Envvied, çevrimiçi resimlerde rastladığınız kıyafet ve moda ürünlerini satın almaya yardımcı olmayı amaçlıyor.

Son olarak görsterilen uygulama Linxi Bookmarks ise kullanıcının favori web sitelerini bir Windows 8 Çağdaş arayüzü altında topluyor, bu sayede Windows 8’in giriş ekranını kalabalıktan kurtarıyor.

 


Java Developer

Yazıyı Paylaş

Related Articles

Yorum Yaz

© 2020 Onur Arslan. Tüm Hakları Saklıdır. · RSS Yazıları · RSS Yorumları