Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye Mevlana Örneği

aktar-seref-galatasaray-fenerbahce-cevap

Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye Mevlana Örneği

Transfer dönemi bitmesine rağmen kulüplerin çekişmeleri sona ermedi. Sarı-kırmızılıların oyuncuları olan Drogba ve Snejder ile görüşmediklerini iddia eden Fenerbahçe’nin ağır cevabına karşı Galatasaraylı yönetici İrfan Aktar sessizliğini dağıtmak İşte aktarın cevabı:

“Fenerbahçe’nin açıklaması gayet seviyesiz ve saygısız bir izah Şahsıma yönelik bahsettikleri mesnetsiz ve ispatsız dedikleri konu, bugün Fildişili oyuncunun açıklamalarıyla ispatlı ve mesnetli bir hale ge. Aynı şekilde Sneijder’in de açıklaması var; “Bana teklifte bulundular ama ben Galatasaray’ı tercih ettim” diye.

Şeref ve haysiyetten bahsedenler, evvela haklarında ağır ceza mahkemelerinde devam eden yargılamadan aklanarak çıkması lazım Benim gördüğüm kadarıyla bu kişiler suçluluk endişe Bizim duyumlarımız doğru ve oyuncular da resmen Fenerbahçe’den teklif geldiğini söylemek.

Bu arkadaşlar hem suçlu hem güçlü konumuna geçme efor Kem söz sahibine ilişkin Kendilerine son lafım Mevlana’nın bir deyişi ile ilgilendiren.Mevlana der ki, sukunetim asaletr. Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin bakarım laf laf mı diye, bir de bakarım söyleyen adam mı diye.


Java Developer

Yazıyı Paylaş

Related Articles

Yorum Yaz

© 2021 Onur Arslan. Tüm Hakları Saklıdır. · RSS Yazıları · RSS Yorumları