Facebook Home ilk hangi cihazlara geliyor?


home[1]

Facebook Home ilk hangi cihazlara geliyor?

Facebook Home uygulaması ilk olarak bu akıllı telefonlarda kullanılacak!

Beklendiği gibi Facebook akıllı telefonu hazırladığı faaliyette basın mensuplarına takdim etti. Android işletim sistemi üzerinde çalışacak olan Facebook zengin kullanıcı arayüzü Home birtakım cihazlarla entegrasyonlu olarak çalışacak.

Facebook mobil uygulaması akıllı telefonlarda olabildiğince yoğun olarak kullanılıyor. Hem de en çok kullanılan mobil uygulaması diyebiliriz. Facebook Home yakın zamanda Android cihazlarda uygulanmaya başlanacak. Fakat ilk aşamada birtakım cihazlarda bu mümkün olacak. Başlangıçta sadece Samsung ve HTC cihazlarında Home kullanılabilecek. Bu cihazlar, Samsung Galaxy S4,Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy Note 2, HTC One ve HTC One X gibi akıllı telefonlar Facebook Home aracılığıyla desteklenecek.

1365100100_facebook-home-android-screenshots-1-8[1]

Facebook’un yeni yazılım ihtiyaçları mevcut olmadığı için şuanlık Jelly Bean kullanıcıları bu uygulamayı kullanabilecek. Facebook bir çok Facebook kullanıcısına Home ile elde etmek istiyor. Onun için mümkün olduğu kadar Android cihazlarda kendi arayüzünü kullanacaktır.

Facebook Home uygulaması 12 Nisan’da Google Play’de kullanıcılara sunulacak.


Java Developer

Yazıyı Paylaş

Related Articles

Yorum Yaz

© 2021 Onur Arslan. Tüm Hakları Saklıdır. · RSS Yazıları · RSS Yorumları