Arda Turan’a Liverpool Kancası

arda-turan-liverpool-teklifi

Arda Turan’a Liverpool Kancası

Yaz ayı transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek isteyen Premier League ekibi Liverpool’un, milli futbolcumuz Arda Turan için 20 milyon euroluk bir teklif yapacağı iddia edildi..

Yaz transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek isteyen Premier League ekibi Liverpool’un, daha önce de ilgilendiği milli futbolcumuz Arda Turan’ı transfer etmek için girişimde bulunacağı belirtildi.

İngiliz basınında, Ekim 2012’de Türkiye’nin Romanya ile yaptığı Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçında Arda’yı izlemek için scout gönderen Liverpool, yaz ayında 20 milyon euroluk bir teklifle Atletico Madrid’in kapısını çalacak.

Kötü bir sezon geçiren Liverpool’da, teknik direktör Brendan Rodgers’a kadroya gerekli takviyeleri yapmak için transfer bütçesi verileceği ifade edildi.

Arda’nın Liverpool’u desteklediği söylenirken, transferin önündeki tek engelin sakatlıklar olabileceği belirtildi. Milli futbolcumuzun son 15 ayda 3 farklı yerden sakatlandığı ve Liverpool’un son isteyeceği şeyin sakatlık riski olan bir futbolcuyu transfer etmek olduğu belirtildi.


Java Developer

Yazıyı Paylaş

Related Articles

Bir Yanıt “Arda Turan’a Liverpool Kancası”

  1. ofis taşıma dedi ki:

    yakışır ardaya

Yorum Yaz

© 2021 Onur Arslan. Tüm Hakları Saklıdır. · RSS Yazıları · RSS Yorumları