Android telefonunuzda Vybe ile özel titreşimler oluşturun!

1362922082_unnamed-6[1>

Android telefonunuzda Vybe ile özel titreşimler oluşturun!

Vybe uygulaması ile oluşturacağınız özel titreşim seçenekleri kılavuzda kayıtlı kullanıcılara atayabiliyorsunuz.

Android işletim sistemi, sahip olduğu açık kaynak kodları sayesinde kapsamı geniş özelleştirmelere müsaade etmenin yanında esnek bir platformdur. Üreticinin sunmuş olduğu özelleştirebilir arabirimin yanı sıra, üçüncü taraf geliştiricilerde hazırlamış oldukları özel romları kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Yalnızca özel romlarla hudutlu olmayan bu platformda kimi özel uygulamalarda telefon muhtevanında, üreticinin sunmuş olduğu tercihlerin yanı sıra değişik seçenekler oluşturmaktadır.

XDA geliştiricilerinden moeedayazbutt isimli kullanıcının hazırlamış olduğu Vybe isimli uygulama, telefonlarda uzun müddettir var olan özel zil sesi atama seçeneğini benzer şekilde özel titreşim uygulaması atamamıza imkan sağlıyor. Üstelik bu titreşimleri siz oluşturuyorsunuz.

 


Yazılıma olan tutkusu için Trakya Üniversitesi - Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri öğrencisi, bölüm temsilcisi ve Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu okul temsilcisi olarak öğrenimini 2016'da tamamladı. Junior Java Developer olarak aktif iş hayatına devam etmektedir.

Yazıyı Paylaş

Related Articles

Yorum Yaz

© 2019 Onur Arslan. Tüm Hakları Saklıdır. · RSS Yazıları · RSS Yorumları